Rabat dla OCP, ASO Lublin Danelczyk - polecam

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ziemia1
    Classic
    • 2009
    • 17

    Rabat dla OCP, ASO Lublin Danelczyk - polecam

    to są kierowcy
  • kmicio
    Ambiente
    • 2008
    • 233

    #2
    Rabat dla OCP, ASO Lublin Danelczyk - polecam

    Witam,
    Na wstępie zaznaczę że nie serwisuję swojego samochodu w ASO i trafiłem tam tylko na wymianę oleju w DSG. Cena umówiona 180zł. Przy odbiorze samochodu dowiedziałem się że na fakturze 155zł + za darmo wymieniona żarówka prawej przedniej pozycji z którą woziłem się już tydzień bo mi się nie chciało wymienić - o wymianę nie prosiłem. Dotychczas w serwisie o OCP z tego co mi powiedziano niby nie słyszeli. Uzgodniliśmy rabat dla OCP na części 10% i na robote 10%.
    Miałem swoje materiały na wymianę i nie robiono problemów. Na serwisy też można mieć swoje materiały. Mechanik wytłumaczył na czym polega wymiana oleju w DSG bo troche mu nie ufałem i chciałem jego wiedzę skonfrontować z wiedzą z manuala. Narazie auto jeździ ok po wymianie. Dostałem także 4 pokrowce na 1l olej za free i dokupiłem w promocyjnej cenie komplet ori chlapaczy do octavii.
    Co warto nadmienić - obejrzałem całą historię serwisową swojego samochodu w kompie i jest ona w systemie po polsku. W książkę wbito mi wymianę oleju i życzono Wesołych Świąt.
    PS
    Nie patrzyłem na ręce mechanikom - bo musiałem być w robocie. O 8 oddalem auto o 13.30 telefon że samochód czeka na odbiór. W załączniku potwierdzenie że mamy na OCP rabat.
    Załączone pliki
    *1B1B*1.8T*4x4
    *1B1B*1.9T*DSG

    Komentarz

    • tomasz_j73
      Classic
      • 2009
      • 28

      #3
      hm..a jak się upomnieć o wyżej wspomniiany rabat?
      Tomek

      Komentarz

      • kmicio
        Ambiente
        • 2008
        • 233

        #4
        możesz druknąć sobie tego jpeg(polecam), albo powołaj się na hasło OCP
        *1B1B*1.8T*4x4
        *1B1B*1.9T*DSG

        Komentarz

        • tomasz_j73
          Classic
          • 2009
          • 28

          #5
          ok dzięki,
          mam nadzieję, że jak zobaczą iż auto kupiłem w Żaglu to podejdą do mojej octavki tak samo profesjonalnie
          Tomek

          Komentarz

          • Big
            RS
            S_OCP Member
            • 2007
            • 6389

            #6
            Zamieszczone przez kmicio
            Dotychczas w serwisie o OCP z tego co mi powiedziano niby nie słyszeli.
            Słyszeli, słyszeli a juz Wojtek słyszał na 100%
            Zamieszczone przez tomasz_j73
            mam nadzieję, że jak zobaczą iż auto kupiłem w Żaglu to podejdą do mojej octavki tak samo profesjonalnie
            Spokojnie, Skoda Danelczyk to naprawdę dobre ASO Serwisuję u nich swoją O II i jestem w 100% zadowlony - miło, na czas i fachowo. Oby tak dalej
            Czarny Elegance

            Komentarz

            • Tatra
              Ambiente
              • 2011
              • 248
              • BSE 1.6 MPI 102 KM

              #7
              Zamieszczone przez tomasz_j73
              ok dzięki,
              mam nadzieję, że jak zobaczą iż auto kupiłem w Żaglu to podejdą do mojej octavki tak samo profesjonalnie
              Mnie "Żagiel" kopnął w d**ę chyba dlatego, że auto zakupione u Danelczyka. :wink:

              ...a rabaty (pytałem dziś 2 lutego 2012 r.) nadal obowiązują 8)

              " Co Pan zrobisz?...Nic Pan nie zrobisz !"
              Pzdr. - 1.6 MPI

              Komentarz

              Pracuję...